Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Noteso - hudební pexeso
 3. Hudební pexeso - Noteso (CZ)

Hudební pexeso - Noteso (CZ)

Známá hra v geniálním provedení jako hudební pexeso neboli NOTESO (noty + pexeso). Místo kartiček s obrázky hledáte stejné melodie!  Noteso je vhodné ... celý popis
Běžná cena
590,0 Kč
Nejsme plátci DPH
395,0 Kč
ks
Číslo produktu:0144
Výrobce / dodavatel:Herní sety
Kompletní specifikace

Známá hra v geniálním provedení jako hudební pexeso neboli NOTESO (noty + pexeso). Místo kartiček s obrázky hledáte stejné melodie! 

Noteso je vhodné pro hru mezi jednotlivci nebo i ve skupinách, doma i na akci. Hra se skvěle hodí  i pro školy do hudební výchovy! Oproti klasickému pexesu je hra náročnější, protože si musíte pamatovat správné umístění a nepomůže vám moc vizuální vnímání (v klasickém pexesu člověk vnímá a orientuje se i podle okolních otočených karet). Proto tuto hru často hrajeme mezi několika týmy. Doma ji ale s oblibou hrajeme i s malými dětmi.

Perfektní ale je, že si do hry můžete nahrát vlastní písničky (mp3) a vytvořit si i žánrové složky. Jiné písničky použijete pro hru s dětmi, do hudební výchovy, jiné pro dospěláky. Vytvoříte si složky např.: hudba z filmů, moderní, písničky pro děti atd... Zvolenou hudbou i výrazně zjednodušíte nebo ztížíte hru (podobná hudba / méně známá / žánrově stejná apod.)

Hra je vytvořena jako program pro PC (software)! Hra by měla být promítána data projektorem na plátno (případně zobrazena jen na počítači či velké televizi), aby všichni hráči dobře viděli na herní pole. Jeden hráč (rozhodčí, instruktor) hru ovládá myší. Nezapomeňte připojit kvalitní reproduktory, jinak hra nemá smysl :)

Skvělá hra, kterou nemusíte nijak složitě připravovat a udělá Vám zábavu snadno, rychle a na slušnou dobu. Dobrá alternativa programu pro "mokrou variantu"!

Pravidla:

Pravidla Notesa jsou úplně stejná jako pravidla klasického stolního pexesa. Když někdo uhádne dvojici karet ("pod kartou se schovává stejná melodie"), pokračuje ve hře. Když neuhádne, hraje další hráč nebo tým. Kartičky se otáčí kliknutím myši. Hru ovládá jeden hráč nebo instruktor. Hráči nebo týmy pak hlásí jen souřadnice.

Hru můžete ztížit tím, že omezíte čas na rozhodnutí, která kartička má být otočena (použijte vlastní stopky). Při hře v týmech určete, kdo za tým bude hlásit souřadnice. Hru můžete ztížit tak, že nastavíte časový limit, při jehož vypršení hra končí a počítají se aktuální výsledky.

Parametry hry:

 • hra Noteso je v českém a anglickém jazyce, další jazykovou mutaci si můžete vytvořit velice snadno přidáním dalšího textového souboru do příslušné složky hry
 • herní pole je možné nastavit v rozmezí 6 x 6, 8 x 8, 10 x 10 a 12 x 12 kartiček
 • k dispozici jsou skladby jen pro hru 6 x 6
 • do hry si můžete (pro hru s více jak 6 x 6 kartiček musíte) nahrát jednoduše své vlastní písničky vytvořením nové složky a zkopírováním oblíbených písniček (pro hru 12 x 12 je třeba mít 72 písniček)
 • můžete si zvolit lícový i rubový motiv kartiček nebo nahrát vlastní! (např. logo či název firmy)
 • nastavte si délku přehrávání ukázky písničky
 • vyberte si znělku, která se přehraje při správném nebo chybném otočení dvou kartiček (i zde je možné vložit vlastní zvuk)
 • hru můžete hrát ve dvou nebo až v 8 lidech (týmech), hra vám sama napovídá a hlídá, kdo je zrovna na tahu
 • u hry si nastavujete čas hraní od 1 do 90 minut
 • hra je spustitelná na zařízeních se systémem windows 7 a novější, velikost 105 MB

Hru je možné zakoupit jen s platbou předem na účet. Hru dostanete jako odkaz ke stažení (neposíláme balíček) - doprava je tedy zdarma:) S hrou vám budou přiděleny jedinečné registrační údaje v rámci licence, které jsou potřeba při prvním spuštění vložit do hry. Každá prodaná licence je u nás evidována na fakturační adresu a e-mail objednávky. Licenční podmínky jsou nedílnou součástí produktu (hry) a upravují tak kupní smlouvu. Přikládáme také podrobný návod. 

U tohoto produktu nelze dle Občanského zákoníku odstoupit do čtrnácti dnů od kupní smlouvy.

Zboží zařazeno v kategoriích

Herní sety: Ing. Václav Vacek, Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČ: 76579352, info@hernisety.cz, 731 598 904, www.noteso.cz, www.tetherball.cz, www.musicalmemorygame.com 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.