Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

Herní sety
Ing. Václav Vacek
Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí
tel: 731598904
info@hernisety.cz
IČ: 76579352
Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.
 


Lanové aktivity / teambuilding » Lanové aktivity
Lanové překážky

 

Nízké lanové překážky 

Lanové překážky jezdíme stavět po celé ČR! Na lanech mohou lézt děti i dospělí. Pro stavbu je nelepší smrkový les nebo park s vhodnými stromy (na rovince, větve ne blízko u země).

Nízké lanové překážky jsou postaveny ve výšce, která dovoluje bezpečný seskok. Při překonávání jednotlivých aktivit je využíváno vzájemné jištění jinou osobou.

Překážky je možné zdolávat jednotlivě, v návaznosti, nebo v týmech (pro zdolání je třeba 2 a více osob).

Rádi vás pro stavbu nízkých lanových překážek zaškolíme.

Další typové lanové překážky na našem blogu.

Vysoké lanové překážky a další outdoor atrakce

U těchto lanových aktivit je využíváno horní jištění přes kladku zkušeným instruktorem. Lezec má na sobě většinou celotělový úvazek a helmu.

Stavba vysokých lanových překážek je o trochu více náročná. Na přípravu je třeba počítat 3 až 5 hodin (2 nebo 3 instruktoři). Nutná je prohlídka terénu před akcí.

Velice oblíbené je např. stavění bedýnek nebo provazový žebřík se shupem do neznáma:)

Outdoor park

Pro celodenní programy často stavíme nízké lanové překážky + 2 vysoké lanové překážky (provazový žebřík a stavění bedýnek) + doplňkové aktivity na zemi (např.: bungee running, týmové hry, foukačky apod.). Během několika hodin se pak na aktivitách vystřídají všichni účastníci ve svých týmech.

Pravidla a bezpečnost

Účastníci nejsou do programu nuceni. Platí zde princip dobrovolnosti. Zákazník se zúčastňuje sportovního programu na vlastní nebezpečí a zavazuje se řídit během kurzu pokyny lektorů a sportovních instruktorů.


Ukázka z dnes již historických dob (našich začátků:):