Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Untangle challenge

Týmový úkol, při kterém se hráči snaží co nejrychleji rozmotat lana zauzlovaná kolem tyče. 4 hráči jsou přivázáni kolem pasu k dlouhým různobarevným l... celý popis
Nejsme plátci DPH
2 940,0 Kč
ks
Číslo produktu:0200
Výrobce / dodavatel:Herní sety
Hmotnost:8 kg
Kompletní specifikace

Týmový úkol, při kterém se hráči snaží co nejrychleji rozmotat lana zauzlovaná kolem tyče.

4 hráči jsou přivázáni kolem pasu k dlouhým různobarevným lanům, které jsou omotány kolem svislé tyče a jejichž druhý konec je k hornímu konci tyče přivázaný. Cílem hráčů je co nejrychleji lana rozmotat. To lze jedině pohybem hráčů kolem tyče, protože se hráči nesmí od lan odpoutat.

Herní tyč je složená ze dvou kusů (pro transport doporučujeme vždy rozložit). Do země se tyč kotví pomocí zemního vrutu (není součástí dodávky).

Pro stížení hry může mít 1 nebo více hráčů zavázané oči nebo hráči nesmí mluvit. Na horní konec lan je možné něco připevnit (např. klíč), co se uvolní samo po rozmotání lan (hráči se to snaží získat). Jak hodně lana zamotáte je na vás - určujete tím obtížnost a dobu trvání hry.

Lana můžete navázat i kolem kmene stromu (doporučujeme upevnit pomocí upínacího popruhu - není součástí dodávky). Hrát můžete také bez tyče - lano připevníte k pevnému bodu a ze 4 kusů upletete copánek nebo je nějak jinak zamotáte. Hráči se pak musí při rozplétání různě přeskakovat apod.

Obsah setu

  • délka svislé tyče: 3,5 m
  • 4 x barevné lano 10 m s oky pro navázání hráčů
  • 1 x spojka a připojovací šroubení
  • zalaminovaný návod ke hře

Pro instalaci hry budete potřebovat zemní vrut a ocelovou tyč na jheho zavrtání (roxor apod. o tl. 8 - 10 mm) - není součástí dodávky a 2 x klíč M 10.

Zboží zařazeno v kategoriích

Herní sety: Ing. Václav Vacek, Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČ: 76579352, info@hernisety.cz, 731 598 904.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz