Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Hradní inženýři

Postavte hrad jen podle starých výkresů nebo kousků dochovaných skic! Při týmové hře Hradní inženýři je velmi důležité umět dobře komunikovat a spolup... celý popis
Nejsme plátci DPH
1 960,0 Kč
ks
Číslo produktu:0205
Výrobce / dodavatel:Herní sety
Hmotnost:1,3 kg
Kompletní specifikace

Postavte hrad jen podle starých výkresů nebo kousků dochovaných skic! Při týmové hře Hradní inženýři je velmi důležité umět dobře komunikovat a spolupracovat. Aktivitu je možné zpestřit mnoha herními prvky, které budou klást na tým různý stupeň obtížnosti, nároky a formy spolupráce.

Hra je velice snadná na přípravu a sehratelná jak v interiéru, tak v exteriéru. Podle zvolených doplňujících pravidel zvolíte i stupeň obtížnosti. Množství připravených staveb a stavebních výkresů umožňuje sehrát hru opakovaně vždy s jiným zadáním, ztěžovat hru, přidávat další herní principy a využívat tak různé prvky týmové spolupráce.

Dva principy:

  1. Postavte středověkou stavbu z kostek podle 2D výkresů - pohledů z různých světových stran (nárys, bokorys,...). Každý hráč dostane jeden výkres, který nesmí ukazovat ostatním hráčům.
  2. Postavte středověkou stavbu z kostek podle barevných 3D detailních vyobrazení. Každý nákres obsahuje ale jen část stavby a nákresy si hráči nesmí navzájem ukazovat.

Hra obsahuje:

  • barevné dřevěné herní kostky (kvádr má rozměr 27 mm)
  • 2 sady zalaminovaných výkresů 2D skic - 2 stavby 
  • 2 sady zalaminovaných výkresů 3D modelů - 2 stavby 
  • další rozšíření: 2 + 2 sady 2D skic a 3D modelů (obtížnější varianty) - elektornická verze (v případě zájmu je potřeba vytisknout, případně zalaminovat)
  • návod ke hře (obsahuje tipy na různé herní principy)
Zboží zařazeno v kategoriích

Herní sety: Ing. Václav Vacek, Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČ: 76579352, info@hernisety.cz, 731 598 904.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz