Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Školení
Kurz stavby nízkých lanových překážek

Jednodenní kurz stavby nízkých lanových překážek pořádáme podle poptávky na přání kdekoliv po celé ČR.

Náš kurz je určený všem zájemcům o lanové aktivity. Jak začátečníkům, tak i těm, kteří lanové překážky již stavějí a hledají novou inspiraci nebo profesionální metodiku. Účastníci se naučí používat základní uzle a materiál vhodný pro stavbu lanových překážek. Naučí se metodiku vázání a vypínání překážek a jištění na překážkách. Obsahem kurzu je i bezpečnost klientů při zdolávání nízkých lanových překážek a základy zážitkové pedagogiky. Seminář obsahuje jak teoretickou část, tak praktický nácvik stavby překážek ve venkovním prostředí. Kurz je postaven hodně prakticky, každý má možnost se vše pořádně naučit a vyzkoušet. 

Prozradíme vám spoustu vychytávek a doporučení, které jsme nasbírali za více jak desítku let praxe. Kurz přizpůsobíme znalostem a požadavkům klinetů. Na kurzu je možné si cokoliv fotit či natáčet na video.

Lektor: Ing. Václav Vacek (lektor zážitkové pedagogiky a teambuildingů, lanové a outdoorové aktivity, vysoké a nízké lanové překážky, certifikát pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou, certifikát Instruktor lanových aktivit II. třídy, arboristická praxe)

lanové aktivity

Délka kurzu: 1 den (9.00 - 17.00, pauza na oběd 1 hod)

Počet účastníků: 3 - 12

Cena: 1890,- Kč / osobu (konečná cena, nejsme plátci DPH), platí pro 3 - 5 zájemců

Místo: Jablonné nad Orlicí nebo jiné podle podle přání klientů

Termín: dle domluvy

Komu je kurz určen: lektoři, vedoucí a asistenti letních táborů, vedoucí a animátoři víkendových akcí, skauti, školní instruktoři a učitelé, instruktoři outdoorových programů, vedoucí mládežnických organizací

Obsah kurzu: materiál pro stavbu nízkých lanových překážek (NLP), základní uzle používané u NLP, napínání NLP, bezpečnost a uvádění programů, normy a předpisy (ČSN EN 15567-1 a 2, NV 362/2005 a další), základy zážitkové pedagogiky, praktická stavba NLP

Kurz není akreditovaný MŠMT. Absolventi kurzu obdrží potvrzení o absolvování. Pro stavbu NLP na základě ŽL stačí živnost volná (tzn. akreditace MŠMT není potřeba).

Kurz pro 3 - 5 zájemců - cena: 1890,- / osobu, kurz pro 6 a více zájemců - cena: 1690,- / osobu. V případě kurzu v místě bydliště klienta musí zájemce zajistit školící místnost a vybrat smrkový les (do 15 min autem z místa školení) pro praktický nácvik. Současně je účtován navíc poplatek 4 Kč / km. 

Přihlášky: info@hernisety.cz (pošlete nám: jméno a příjmení, adresu bydliště, pokud chete vystavit fakturu pro platbu, pak i fakturační údaje, pokud chcete - napište, co by vás z oblasti lanových překážek nejvíce zajímalo)

Návody na stavbu nízkých lanových překážek najdete i na našem blogu.

     

Herní sety: Ing. Václav Vacek, Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČ: 76579352, info@hernisety.cz, 731 598 904.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz