Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
17.02.2017
Týmové hry

Hasiči

HasičiCílem je přelézt žebřík, který ve svislé poloze udržují ostatní hráči. Lezec musí spoléhat na spoluhráče a co nejrychleji úkol zvládnout.

Popis:

Cílem aktivity je přelézt žebřík, který je postaven svisle a držen jen spoluhráči.

Použijte rozumě dlouhý žebřík tam, kde je možné vytvořit horní jištění. Lezec i spoluhráči musí mít na hlavě přilbu, aby nedošlo ke zranění. Lezec je navíc jištěn přes kladku instruktorem. Tým se musí vystřídat tak,a by postupně všichni členové žebřík přelezli (kdo neleze, drží žebřík).

Tipy:

  • aktivita je na čas
  • žebřík se může přelézat jen jedním směrem (tzn. hráč se nesmí nahoře otočit - nahoru leze čelem k žebříku, dolů čelem od žebříku)
  • lezec může mít zavázané oči
  • lezec může mít nějaký úkol - např. odvázat na horní příěce mašli
  • dbejte na bezpečnost lezce i těch, kteří drží žebřík!

 

 


Zde uvedené týmové úkoly a hry jsou posbírané z různých zdrojů, jak jsme o ně během času zavadili. Pravidla uvádíme jen stručně tak, jak je známe my. Nezapomeňte, že se nejedná pouze o zábavu, ale o zkušenostní učení. Proto je důležité dbát na správné uvedení, motivaci, průběh a reflexi hry. Zdroj obrázků: z našich aktivit nebo z internetu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Herní sety: Ing. Václav Vacek, Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČ: 76579352, info@hernisety.cz, 731 598 904, www.noteso.cz, www.tetherball.cz, www.musicalmemorygame.com 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.