Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

Herní sety
Ing. Václav Vacek
Stroužníky 748, 56164 Jablonné nad Orlicí
tel: 731598904
info@hernisety.cz
IČ: 76579352
Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.
 


Návody na hry z e-shopu Herní sety

Čtyřcestné přetahování (4 Way Tug-of-War)

Přetahovaná byla odjakživa velice populární aktivita. S přidáním více týmů získává hra novou dimenzi fyzického a strategického úkolu plného síly a důvtipu. Čtyřcestné přetahování dovoluje zapojit najednou až 40 osob (10 na každém laně). U této varianty hry se více uplatní taktika než síla!

celý článek

Twister - návod na hru

Twister je hra pro dva, tři, čtyři i více hráčů. Lze ji hrát doma i venku. Pro domácí použití potřebujete podložku s hracím polem (případně nakreslit hrací pole křídou na zem), pro venkovní hru si Twister nastříkejte na trávník.

celý článek

Tetherball - návod na hru

Tetherball je míč přivázaný na lanku, které visí z horního konce vertikální tyče. Hra je určena pro 2 hráče, kteří, každý na své polovině, se snaží údery rukou do míče omotat celé lanko s míčem okolo tyče ve svém směru.

celý článek

Spiroball - návod na hru

Spirobal je pohybová hra určená pro dva hráče sehratelná jak venku, tak v uzavřených prostorách. Cílem hry je omotat lanko s míčkem okolo svislé tyče až do krajní pozice v určeném směru i když vám v tom soupeř brání.

celý článek